lida Fiyat Tablosu

Güneş Lekeleri

Ekim 19, 2016 10:31 am Gönderen Yorum Bırakınız

ARAP KIZI KREMİ

Arap kızı kremi ciltte oluşan sivilce, leke izi, çil gibi problemlerde oldukça etkili bir kremdir. Karma ciltler, kuru, yağlı ve akneli ciltler gibi her türlü cilt tipleri için uygun olarak üretilmiş olan Arap kızı kremi düzenli olarak kullanıldığı takdirde taze ve canlı bir cilt görünümü ortaya çıkartıyor. Arap kızı kremi ciltte birikmiş olan ölü hücrelerin ortadan kalkmasında da oldukça etkilidir. Böylece ciltte bir peeling etkisi yaratarak parlak, taze ve canlı bir görünüm sağlar. Biriken ölü hücrelerin uzaklaşmasıyla birlikte ciltte yeni hücrelerin oluşumu başlar. Bu yeni hücreler daha sağlıklı, daha canlı ve daha genç bir cilt görünümü sağlar. Arap kızı kremi düzenli olarak kullanıldığı takdirde kısa sürede başarılı bir sonuç ortaya koyar. Bir hafta doğru ve düzenli olarak cilde sürülen Arap kızı kremi bu süre içerisinde bile etkisini göstermeye başlayacaktır.

Arap kızı kremi her gün periyodik olarak kullanılması gereken bir üründür. Günde üç defa cilde uygulanır. Uygulama esnasında dairesel hareketlerle masaj şeklinde sürülür. Bu sayede ciltteki kan akışında hızlanma sağlanmış olur. Böylece daha canlı, taze ve sağlıklı bir deri görüntüsü ortaya çıkar. Bu kremin içeriği bitkiseldir. Bu sayede herhangi bir yan etkiye sebep olmaz. Fakat eğer kişide bitkisel ürünlere karşı herhangi bir alerji varsa, kişi hamileyse ya da emziriyorsa kremi kullanmadan önce doktora başvurmaları tavsiye edilir.

Arap kızı kremi sayesinde aknelerden, sivilcelerin oluşturduğu izlerden (lekelerden), siyah noktalardan, güneş lekelerinden ve çillerden doğal bir şekilde kurtulmak mümkündür. Yaz aylarında artan çiller ve güneş lekeleri Arap kızı kremi ile kısa bir zamanda azalma gösterir. Daha önce birçok cilt problemi yaşamış olan kişilere Arap kızı kremi kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın