lida Fiyat Tablosu

Cilt Lekelerine Çözüm

Ağustos 12, 2016 10:06 am Gönderen Yorum Bırakınız

Arap kızı kremi ciltteki lekelerin giderilmesinde, cildin aydınlanmasında ve beyazlamasında etkili olan bir üründür. Arap kızı kremi ile cildin daha canlı, sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşması mümkün olmaktadır. Zaman içerisinde ciltte sivilce ve akne gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu cilt sorunları leke ve iz oluşumuna da neden olurlar. Bu leke ve izlerin giderilmesi ise fazladan bir uğraş gerektiren durumdur. Bunun için Arap kızı kremi kullanılması tavsiye edilir. Arap kızı kremi ile cildin daha canlı görünmesine, beyaz bir görünüme sahip olması ve sağlıklı olmasına olanak tanır. Arap kızı kremi ayrıca ciltteki ölü hücrelerin uzaklaştırılmasında da etkili olduğu için bir de peeling görevi görmektedir. Ölü hücrelerin vücuttan atılmasından sonra cilt, yeni hücre üretmeye başlar. Böylece cilt tazelenerek sağlıklı bir görünüme kavuşur. Özellikle sigara ve alkol tüketen kadınların ciltlerinde kararma, leke ve ölü hücre sorunlu sıkça görüldüğü için Arap kızı kremi uygulamaları tavsiye ediliyor. Arap kızı kremi düzenli ve doğru kullanılması sonucu 1 haftada etkisini gösterip cildin gençleşmesine olanak tanıyacaktır. Günde 3 defa kullanılmalıdır.

Arap kızı kremi birçok cilt problemine fayda sağlıyor. Bu krem ciltteki ölü hücreleri ortadan kaldırır. Cildin yeni hücre üretmesini sağlayarak genç ve sağlıklı bir görüntü ortaya koyar. Ciltteki sivilce ve akneler zamanla ortadan kalkar. Cilt tazelenir, beyazlaşır ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Ciltte meydana gelmiş olan sivilce izleri ve lekeler yok olur.

Arap kızı kremi düzenli ve doğru uygulanması sonucu çil problemini ve güneş lekelerini de ortadan kaldırır. Bu sayede doğal çil tedavisi tekniği olarak görülür. Yağlı, kuru, karma, akneli gibi tüm cilt tipine uyum sağlar. Ciltteki sivilcelerin, aknelerin giderilmesinde, siyah noktaların yok olmasında ve lekelerin giderilmesinde oldukça etkili bir kremdir. Bu ürün bitkisel içerikli olması nedeniyle herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın