lida Fiyat Tablosu

Cilt Kararması çözümü

Temmuz 18, 2016 8:38 am Gönderen Yorum Bırakınız

Arap kızı kremi cildin yenilenmesinde ve tazelenmesinde etkili olan güzellik ürünüdür. Bu ürün sayesinde sivilcelerden, sivilcelerin neden olduğu lekelerden, siyah noktalardan, çillerden ve güneş lekelerinden kurtulmak mümkün olmaktadır. Özellikle yaz aylarında artan çil ve güneş lekeleri Arap kızı kremi ile kısa süre içerisinde büyük oranda azalma göstermektedir. Yıllarca sivilce problemi yaşamış, cilt bakımına yeterli özeni gösterememiş, sigara ve alkol tüketimi yapmış olan kişilerin ciltlerinde daha fazla sorun ortaya çıkar. Arap kızı kremi kullanılması durumunda bu kişilerin ciltlerinde yenilenme olmaktadır.

Arap kızı kremi ciltte meydana gelen akne probleminde de etkili bir kremdir. Kuru ciltler, yağlı ciltler, karma ciltler, akneli ciltler için kullanımı uygun olan Arap kızı kremi düzenli olarak kullanılması durumunda büyük oranda fayda sağlayacaktır. Arap kızı kremi ciltte zamanla biriken ölü hücrelerin de yok edilmesinde yardımcı olur. Böylece cildin peeling yapılmış gibi parlak, taze ve canlı görünmesini sağlar. Ölü derinin uzaklaşmasıyla birlikte ciltte yeni hücreler meydana gelir. Bu yeni hücreler genç ve sağlıklı bir cilt görüntüsü ortaya çıkarır. Arap kızı kremi mutlaka düzenli olarak kullanılması gereken bir üründür. 1 hafta boyunca düzenli olarak kullanılan Arap kızı kremi anında fayda etmeye başlayacaktır.

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

Arap kızı kremi her gün kullanılması gereken bitkisel içerikli bir üründür. Günde 3 defa cilde uygulanmalıdır. Cilde uygulama esnasında dairesel hareketler çizerek masaj şeklinde sürülmelidir. Bu sayede cildin kan akışının hızlanması sağlanır. Bu da daha canlı hücreler ve sağlıklı bir cilt anlamına gelir. Ürün içeriği bitkiseldir. Bu nedenle herhangi bir yan etki oluşturmaz. Ancak bitkisel ürünlere karşı alerjisi olan kişilerin ve hamile kadınların ürünü kullanmadan önce doktorlarına başvurmaları tavsiye edilmektedir.

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın