lida Fiyat Tablosu

Arap Kızı Kremi

Ekim 31, 2016 8:53 am Gönderen Yorum Bırakınız

ARAP KIZI KREMİ NEDİR

Cilt problemlerine doğal bir çözüm önerisi olarak üretilmiş olan Arap kızı kremi birçok cilt problemini ortadan kaldırmayı vaat ediyor. Kuru, yağlı, akneli, sivilceli, karma gibi tüm cilt tiplerine uygun olan Arap kızı kremi ürününün günde 3 defa kullanılması tavsiye edilmektedir. Düzenli olarak kullanılması durumunda cildin beyazlamasına, tazelenmesine, ölü derinin yok olmasına ve sivilcelerin giderilmesine etki etmektedir.

Arap kızı kremi cilt lekelerinde de oldukça etkili bir üründür. Bununla birlikte çillere de iyi gelen Arap kızı kremi doğal olması sebebiyle çil sorunu yaşayan kişiler tarafından oldukça rağbet görüyor. Düzenli ve doğru kullanılması durumunda 1 haftada etki gösteren Arap kızı kremi ölü deriyi ciltten uzaklaştırdığı için yeni hücrelerin üretilmesini tetikleyerek cildin tazelenmesine imkan sağlıyor.

Ciltte bulunan lekeli bölgelerin üzerine düzenli olarak Arap kızı kremi uygulanması tavsiye edilmektedir. Bitkisel içeriğe sahip olması sayesinde herhangi bir yan etki oluşturmaya Arap kızı kremi tüm cilt tiplerine uygun olmasıyla da kolay kullanım sağlıyor.

Cilt, sigara – alkol tüketilmesi durumunda, kirli havaya maruz kaldığında, uygulanan makyajın temizlenmemesi durumunda, günlük bakımının yapılmaması halinde sivilce ve siyah nokta üretmeye yatkındır. Bu da bir süre sonra oldukça bakımsız, sağlıksız ve kötü bir görüntü ortaya çıkartır. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için cildin derinlemesine temizlenmesi gerekir. Bunun içi de günümüzde Arap kızı kremi oldukça rağbet görmektedir. Tüm ölü hücreleri uzaklaştırarak peeling etkisi yaratan Arap kızı kremi kısa zaman içerisinde sağlıklı ve diri bir cilde sahip olmayı sağlıyor. Sorunlu bölgeye sürüldükten sonra kuruması sağlanan Arap kızı kremi 15 – 20 dakika sonra ılık su ile temizlenir. Günde 3 kez kullanılması gerekmektedir. Bu sayede cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanacaktır. Böylece tüm cilt lekelerinden kurtulmak mümkündür. Cilt daha taze ve sağlıklı bir görünüm kazanır.

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın