lida Fiyat Tablosu

ARAP KIZI KREMİ FAYDALARI

Mayıs 13, 2016 10:57 am Gönderen Yorum Bırakınız

arapkizi-bannerYaz aylarında artan çil ve güneş lekeleri birçok kişi için rahatsızlık verici olabilmektedir. Bunların dışında kişide bir de sivilcelenmeye bağlı olarak lekeler bulunuyorsa cildin sağlıklı görüntüsü ortadan kalkar. Sivilce izleri cildin taze ve estetik görünümünü bozar. Arap kızı kremi sayesinde çillerden ve sivilce izlerinden kurtulmak mümkün olmakta!
Arap kızı kremi cildin tazelenmesinde ve canlanmasında etkili olan bitkisel içerikli bir üründür. Bu ürün sayesinde ciltteki ölü hücreleri yok ederek sağlıklı bir cilt görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Arap kızı kremi karma cilt, yağlı cilt, kuru cilt, akneli cilt gibi çeşitli cilt tiplerine uygun olan bir üründür. Ciltteki lekelerin, akne ve sivilcelerin, sivilce izlerinin, güneş lekelerinin ve çillerin giderilmesinde etkilidir.
Arap kızı kremi düzenli olarak kullanıldığı takdirde kısa süre içerisinde fayda göstermektedir. Her gün günde 3 defa ciltteki sorunlu bölgelere uygulanması gereken Arap kızı kremi bir hafta sonra etkisini göstermeye başlar. Cildin ölü hücrelerden arınması cildin yenilenmesini ve tazelenmesini sağladığı için peeling etkisi yaratır. Cilt problemi olan kişilerin, sigara ve alkol kullanan kişilerin Arap kızı kremi uygulaması ile ciltlerini tazeledikleri bilinmektedir.
Arap kızı kremi bitkisel içeriğe sahip olması sebebiyle herhangi bir yan etkiye neden olmaz. Ancak eğer kişide bitkisel ürünlere karşı hassasiyet ya da alerjik bir durum olması söz konusu ise bu durumda ürünü kullanmadan önce mutlaka doktora başvurmaları tavsiye edilir. Aynı şekilde hamile olan kadınların da Arap kızı kremi kullanmadan önce doktorlarına danışıp onay almaları tavsiye edilmektedir.
Cildin genç ve sağlıklı kalması için beslenme düzenine de mutlaka özen gösterilmesi gerekir. Özellikle bol su tüketimine dikkat edilmelidir. Arap kızı kremi kullanmanın yan ısıra yağlı yiyeceklerden, hazır ve işlenmiş gıdalardan uzak durulması gerekir. Böylece Arap kızı kremi ürününün etkisini artırmak mümkün olacaktır.

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın