lida Fiyat Tablosu

Arap kızı kremi cilt beyazlatma

Temmuz 14, 2016 8:55 am Gönderen Yorum Bırakınız

Arap Kızı Kremi Nedir?

Arap kızı kremi cilt lekelerinin giderilmesinde ve cildin beyazlamasında kullanılan bir üründür. Arap kızı kremi ile cildin gençleşmesini ve taze bir görüntüye sahip olmasını sağlamak mümkündür.

Zamanla ciltte akne – sivilce problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu problemler ciltte leke oluşumuna da sebep olurlar. Bu lekelerin giderilmesi ise ekstra uğraş gerektiren bir durumdur. Bunun için Arap kızı kremi kullanımı tavsiye edilmektedir. Arap kızı kremi ile cildin daha beyaz bir tona sahip olması ve sağlıklı görünüme kavuşması mümkün olmaktadır. Arap kızı kremi aynı zamanda ciltteki ölü derinin uzaklaştırılmasında etkili olduğu için peeling görevi de görmektedir. Ölü derilerin vücuttan atılmasıyla birlikte cilt, yeni hücreler oluşturmaya imkan sağlar. Böylece cilt tazelenir ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Özellikle alkol ve sigara tüketen kadınların ciltlerindeki leke ve ölü deri problemi daha fazla olduğu için Arap kızı kremi kullanmaları tavsiye ediliyor.

Arap kızı kremi düzenli kullanımı ve doğru uygulanması sonucu 1 haftada etki gösterip cildi gençleştiren bir üründür.

Arap Kızı Kremi Faydaları Nelerdir?

Bu krem ciltteki ölü deriyi ortadan kaldırır. Böylece cilt yeni hücre üretimi gerçekleştirerek tazelenir ve gençleşir. Ciltteki sivilceler zamanla yok olur. Cilt beyazlaşır ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Ciltte meydana gelmiş olan lekeler ortadan kalkar. Güneş lekeleri ve çiller ise zamanla yok olur.

Arap kızı kremi doğru ve düzenli kullanılması sonucunda çil problemini ortadan kaldırdığı için doğal çil tedavisi yöntemi arasında yer alıyor.  Yağlı, karma, kuru, akneli tüm cilt tiplerine uyum sağlıyor. Ciltteki sivilcelerin giderilmesinde, siyah noktaların temizlenmesinde ve lekelerin yok olmasında etkili bir kremdir. Bu krem bitkisel içerikli olması sebebiyle herhangi bir yan etki oluşturmaz. Günde 3 defa düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Watch Fifty Shades Darker (2017) Full Movie Online Streaming Online and Download

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın