lida Fiyat Tablosu

Arap Kızı ile cilt beyazlatma

Temmuz 12, 2016 8:51 am Gönderen Yorum Bırakınız

Bitkisel içerikli olan Arap kızı kremi cildin yenilenmesinde ve canlanmasında oldukça etkili bir üründür. Bu krem ile ciltteki ölü hücreleri ortadan kaldırarak sağlıklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Arap kızı kremi yağlı cilt, karma cilt, akneli cilt, kuru cilt gibi birçok cilt tipine uygun bir kremdir. Ciltteki akne ve sivilcelerin, lekelerin, sivilce izlerinin, çillerin ve güneş lekelerinin giderilmesinde oldukça etkilidir.

Arap kızı cilt beyazlatma

Güneş lekeleri ve çiller yaz aylarında artarak birçok kişi için rahatsızlık verici olabilirler. Bu sorunların yanı sıra kişide bir de akneye bağlı olarak lekeler ve izler bulunuyorsa cildin estetik ve sağlıklı görüntüsü ortadan kalkar. Akne izleri cildin canlı, taze ve estetik görüntüsünü bozar. Arap kızı kremi ile çillerden ve akne izlerinden kurtulmak mümkündür.

Arap kızı kremi periyodik olarak doğru şekilde kullanıldığı takdirde kısa bir süre içinde fayda gösterir. Her gün günde üç kez ciltteki problemli bölgelere uygulanması gereken Arap kızı kremi kısa bir süre sonra etkisini gösterir. Cildin ölü hücrelerden arınmasına, cildin tazelenmesine ve yenilenmesine imkan tanıdığı için peeling etkisi de oluşturmuş olur. Cilt problemi olanların ve sigara – alkol kullanan kişilerin Arap kızı kremi kullanarak ciltlerine sağlık kazandırmaları mümkündür.

Cildin canlı, genç, estetik ve sağlıklı kalması için uyku ve beslenme düzenine de dikkat edilmesi gerekir. Gün içerisinde bol su tüketmeye özen gösterilmelidir. Arap kızı kremi kullanırken sağlığa zararlı olan gıdaların tüketimini sıfırlayarak Arap kızı kremi ürününün yaratacağı etkiyi arttırabilirsiniz.

Arap kızı kremi bitkisel içeriğe sahip olması sayesinde herhangi bir yan etki oluşturmaz. Eğer kişide bitkisel içerikli ürünlere karşı alerjik bir durum veya hassasiyet varsa bu durumda kremi kullanmadan önce mutlaka doktora danışmak gerekir. Hamile olan kadınların ve emzirenlerin de Arap kızı kremi uygulamadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Kategori:

Yazar Arap Kızı

Bir Cevap Yazın